Choď na obsah Choď na menu
 

Naše združenie sa každoročne  zapája  o poukázanie 2% zaplatenej dane.

Ako môžete pomôcť? Poukázať 2% z dane za rok 2021 môže každý občan - zamestnanec, ktorý chce sám naložiť so svojou zaplatenou daňou na nejakú aktivitu, ktorá pomôže neziskovej organizácií pri realizácii rôznych činnosti. Na to je potrebné vyplniť tlačivá „potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo záv. činnosti" a „vyhlásenie o poukázaní sumy no výšky 2% zaplatenej dane" . Po vyplnení tlačív je ich potrebné doručiť na príslušný daňový úrad podľa trvalého pobytu darcu do 30. apríla 2022,  alebo osobne na sídlo združenia do 15. apríla 2022.

Poskytnutý dar bude použitý na rôzne projekty súvisiace s plánom činnosti združenia v roku 2022 ako aj na podporu DFS Jánošíček, TS Štýl a ostatných záujmových útvarov združenia.

Ďakujeme za príspevky v minulom roku, ktoré sme použili na chod organizácie a realizáciu projektov v záujmových útvaroch.

     Finančné prostriedky z poukázania 2% za predošlé roky  boli použité podľa stanovených kritérií  obchodného vestníka. Ostatné informácie o tlačivách sú dostupné tu.

Za vašu pomoc vám srdečne ďakujeme.

 

 

prezentacia-dfs-fialkova-2022.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 Dizajn


DonateŠtatistiky

Online: 1
Celkom: 178014
Mesiac: 2402
Deň: 40