Choď na obsah Choď na menu
 

Úspechy na súťažiach 2010

Ocenia pre tanečné útvary.

Oba kolektívy reprezentovali dôstojne na súťažiach a tu sú ich výsledky:

Strieborné pásmo vyhrala Dievčenská spevácka skupina  DFS Jánošíček a duo spevy v podaní L. Budzákovej a Michaely Kičinovej na okresnej súťaži vo Svite „Z tatranského prameňa“. Na medzinárodnej súťaži Súhvezdie hôr v Lipt. Mikuláši obsadila dievčenská spevácka skupina DFS Jánošíček bronzové pásmo. V okresnej súťaži sólistov tanečníkov vo Svite obsadili zlaté pásmo: J. Javorský a M. Horňák. Strieborné pásmo obsadil E. Šikula. Na krajskej súťaži sólistov tanečníkov „Šaffova ostroha“ vo Vranove, obsadil M. Horňák 3. miesto s postupom na celoslovenskú súťaž. Na Celoslovenskej súťaži sólistov tanečníkov „Šaffova ostroha“ v D. Klčove obsadil M. Horňák v kategórii G zlaté pásmo – 1. miesto. 

 

TS Štýl sa zúčastnila súťaží: Súhvezdie hôr- L. Mikuláš (diplom za úspešné účinkovanie na festivale), Deň tanca – Svit (diplom za úspešné účinkovanie), Festival tanca – Humenné (hlavná cena) a cez prázdniny sa pripravuje na zahraničný festival vo Viedni.

 

dfssvit

 

 

 
 
 Dizajn


Donate


Zámer a ciele

Cieľom občianskeho združenia je vytvárať v sídle pôsobnosti možnosť podporovať mnohostranný rozvoj osobnosti dieťaťa, mladého i dospelého človeka. Umožniť všetkým deťom, mládeži a dospelým osobám rozvíjať prirodzeným spôsobom ich schopnosti, talent a popritom ich pripraviť na budúci život; zároveň zachovávať a rozvíjať historické a kultúrne dedičstvo. Svoje ciele dosahovať prostredníctvom vytvárania technických a organizačných predpokladov na zriadenie, prevádzku a využívanie efektívneho a komunikačného systému, sprístupňovania informačných zdrojov, poskytovanie odborných konzultácií a publikačnej činnosti. Venovať sa rôznorodým programom vychádzajúcich z momentálnej spoločenskej potreby. Združenie je nepolitickou a neziskovou mimovládnou organizáciou s právnou subjektivitou.


Štatistiky

Online: 4
Celkom: 203994
Mesiac: 3552
Deň: 155