Choď na obsah Choď na menu
 

AKTIVITY

  Združenie vyvíja  a organizuje  aktivity, podujatia - eventy,  workshopy, semináre, projekty a festivaly pre svojich členov a verejnosť.  Pravidelne prináša informácie vo forme statusov i článkov, či oznamov o najnovšom dianí, alebo už zrealizovanej aktivite, jej zhodnotení a dosiahnutí cieľov. 

 

 

 

 

Príspevky

ZAČIATOK ŠK. ROKA NIE JE IBA O PLÁNOCH

Hneď na začiatku šk. roka je potrebné vynaložiť nie malé úsilie na rozbehnutie nových cieľov a plánov na zabezpečenie chodu záujmových útvarov na celé obdobie činností školského roka. A nie je tomu inak ani v šk. roku 2022/23.

 
28. 9. 2022 | Rubrika: AKTIVITY

Poďakovanie donorom za podporu v roku 2010

Naši donori, podporili činnosť OZ DFS aj v roku 2010.

 
28. 1. 2011 | Rubrika: AKTIVITY

PF 2011

Čarokrásne vianočné chvíle, príjemnú pohodu v rodinnom kruhu a v novom roku veľa pracovných aj osobných úspechov.

 
20. 12. 2010 | Rubrika: AKTIVITY

Tanečné útvary na zájazdoch

Tanečné útvary reprezentovali v Grécku, Macedónsku a Rakúsku.

 
20. 9. 2010 | Rubrika: AKTIVITY

Úspechy tanečných útvarov na súťažiach

karneval_20105.jpg   Rok 2010 bol pre tanečné útvary veľmi pestrý. 

 

 
30. 6. 2010 | Rubrika: AKTIVITY


 Dizajn


Donate


Zámer a ciele

Cieľom občianskeho združenia je vytvárať v sídle pôsobnosti možnosť podporovať mnohostranný rozvoj osobnosti dieťaťa, mladého i dospelého človeka. Umožniť všetkým deťom, mládeži a dospelým osobám rozvíjať prirodzeným spôsobom ich schopnosti, talent a popritom ich pripraviť na budúci život; zároveň zachovávať a rozvíjať historické a kultúrne dedičstvo. Svoje ciele dosahovať prostredníctvom vytvárania technických a organizačných predpokladov na zriadenie, prevádzku a využívanie efektívneho a komunikačného systému, sprístupňovania informačných zdrojov, poskytovanie odborných konzultácií a publikačnej činnosti. Venovať sa rôznorodým programom vychádzajúcich z momentálnej spoločenskej potreby. Združenie je nepolitickou a neziskovou mimovládnou organizáciou s právnou subjektivitou.


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 203846
Mesiac: 3465
Deň: 112