Choď na obsah Choď na menu
 

ODMENA EŠTE LEPŠI POCIT

Niečo, čo človek pocíti zdvojenou silou, alebo dva krát za sebou so silnejším účinkom. Takto možno precítiť ešte lepší pocit s okamžitým efektom a okamžitou odmenou. O to viac si to ceníme a vážime,  lebo ste podporili verejnoprospešný účel projektu v kampani NOVÝ PRIESTOR PRE DFS SVIT. Budeme vás priebežne informovať na našich internetových sieťach, nielen ako prebieha kampaň, ale aj ako postupne realizujeme celý projekt. Pokúsime sa  vás potešiť dvojitou silou aj my a určite vás tým prekvapíme. Tešíme sa, že vás máme. 

article preview
PLATBA V HOTOVOSTI

peniaze_web.jpg

Stačí nám zavolať na tel. číslo +421/903 897 660  a my od vás hotovosť prevezmeme a vložíme na účet.

ELEKTRONICKÁ PLATBA

Pripravili sme pre vás QR platbu  cez váš bankový účet od sumy 30€ a viac. Pokiaľ si ju naskenujete v aplikácii vašej banky, platba prebehne veľmi rýchlo pár klikmi. Všetky údaje sú už prednastavené, akurát treba dopísať vaše tel. číslo a email do správy pre pijímateľa. 

Pokiaľ tak neurobíte, nebudeme vám vedieť poslať Zmluvu o podpore verejnoprospešného účelu. 

Potešíme sa, ak napíšete  odkaz pre autora, tiež do správy pre pijimateľa. Tento odkaz bude spolu s vašim menom uverejnený na verejnosti v rubrike PODPOROVATELIA.   

Ak by vám odkaz, tel. číslo, alebo email do správy pre prijímateľa nevošiel, tak nám ho pošlite správu na naše tel. číslo +421/903 897 660. 

Klasické zadanie platby na náš účet môžete vyplniť pomocou informácie údajov   AUTORA projektu. 

Ďakujeme za vašu podporu projektu NOVÝ PRIESTOR PRE DFS SVIT v jeho pokračovacej verzii!

 qr_este-lepsi-pocit.png